Serwis Mazda

Zapraszamy do skorzystania z usług serwisu Mazda w Szczecinie! Nasza stacja obsługi pojazdów oferuje kompleksową pomoc w zakresie napraw i przeglądów samochodów zarówno marek Mazda czy Kia, jak i wielu innych. Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu rozwiązać wszelkie problemy techniczne związane z funkcjonowaniem auta. Jako autoryzowana stacja Becar, zawsze posiadamy na stanie oryginalne części, dzięki temu większość prac naprawczych możemy wykonać od razu na miejscu.

W naszym warsztacie pracują specjaliści w dziedzinie elektroniki samochodowej, którzy przeprowadzą szczegółową diagnostykę samochodu i wykryją wszelkie nieprawidłowości. Mogą Państwo liczyć na szybką i fachową naprawę samochodu – a to wszystko w korzystnych cenach. Zapewniamy obsługę wysokiej jakości, pomoc specjalistów, a także porady dotyczące prawidłowego, najbardziej efektywnego użytkowania pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego serwisu oraz do kontaktu. Z radością odpowiemy na wszelkie pytania.

Naprawy

Nasza firma posiada wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, który specjalizuje się w naprawach samochodów marek Mazda, Kia oraz innych aut japońskich, koreańskich i europejskich. Nasz serwis wyposażony jest w nowoczesne narzędzia, książki serwisowe, schematy elektryczne oraz urządzenia diagnostyczne. Usługi warsztatowe wykonane w naszym warsztacie objęte są roczną gwarancją.

Oferujemy m.in.:

  • remonty główne silników,
  • naprawę manualnych skrzyń biegów,
  • kompleksową obsługa klimatyzacji na urządzeniach Beissbarth,
  • naprawę zawieszenia, hamulców, układów wydechowych, kierowniczych oraz wymiana amortyzatorów,
  • ustawienie geometrii kół Nussbaum,
  • wymianę olejów i płynów,
  • wymianę ogumienia,
  • toczenie tarcz hamulcowych na samochodzie
  • naprawę uszkodzonych gwintów świec bez demontażu głowicy
  • diagnostykę silnika, ABS-u, air bagu, układu TCS w samochodach Mazda i Kia oraz wszystkich innch marek.

Przeglądy

Wykonujemy przeglądy samochodów: gwarancyjne przebiegowe, pogwarancyjne i przedsprzedażowe. Jako jedyni w Szczecinie wykonujemy diagnostykę układów: TCS/ABS, ASR/AIR BAG oraz silnika w samochodach marki Mazda 3, 6, RX 8, 5 i pojazdów z grupy Ford Motor Company.

Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga przy rozwiązaniu wszelkich problemów dotyczących Państwa samochodu. Profesjonalnie zajmujemy się pojazdami z usterką filtra cząstek stałych DPF w samochodach marki Mazda. Gwarantujemy, że wyeliminujemy problem skutecznie i szybko. Pomagamy także określić stan pojazdu i w razie potrzeby naprawiamy wszelkie usterki.

Serwis blacharsko-lakierniczy

Prowadzimy także wyspecjalizowany serwis blacharsko-lakierniczy, w którym wykonujemy naprawy samochodów wszystkich marek. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych w kraju. Wśród naszych usług znajdują się także powypadkowe naprawy aut objętych ubezpieczeniem OC lub AC. Wszystkie działanie przeprowadzamy zgodnie z założeniami i wskazówkami dostarczonymi przez producenta samochodów Mazda. Materiały wykorzystywane do prac lakierniczych pochodzą od wiodących na ryku producentów. W przypadku napraw płatnych przez Klienta, istnieje możliwość negocjacji cen wykonywanej usługi.

Części

Dla Państwa wygody, w stałej ofercie posiadamy części oryginale i zamienniki do samochodów marki: Mazda i Kia oraz do pozostałych samochodów japońskich, koreańskich i europejskich. Dostawy części oryginalnych realizowane są w ciągu 48 godzin. Istnieje możliwość realizacji zamówienia w trybie expressowym tj. w ciągu 24 godzin. W przypadku zamienników realizacja odbywa się z dnia na dzień.

Jeżeli chcą Państwo zamówić lub zapytać o części, prosimy o kontakt poprzez załączony poniżej formularz.
Kontakt

BECAR
Serwis Samochodów Japońskich i Koreańskich

70-101 Szczecin
ul. Madalińskiego 8

tel. +48 091 483 68 88
fax + 48 091 483 63 00
info@mazdakia.eu

pn.-pt.: 8:00-17:00
sob.: 9:00-14:00